Kuawit Hotel
Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν το Κρατικό Πάρκο Parque Estadual da Serra Azul που βρίσκεται 2 χλμ. από το Kuawit Hotel Aragarcas.
Θα απολαύσετε την επίσκεψή σας στο Δημοτικό Πάρκο Parque Municipal das Aguas Quentes, που βρίσκεται 10 λεπτά οδικώς από το ξενοδοχείο. Waterfall foot of the Sierra είναι σε απόσταση 3 χλμ. Επίσης, ο σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario de Aragarcas απέχει σχεδόν 5 λεπτά οδικώς από το Kuawit.
Αυτό το ξενοδοχείο καλωσορίζει τους πελάτες σε 9 δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός.
Οι πελάτες μπορούν να δειπνήσουν στο Restaurante Sabor Mineiro που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Peixe Cachara Monument950 μ.
- Porto do Bae1,3 χλμ.
- Garden Hall1,2 χλμ.
- Praia Quarto Crescente1,2 χλμ.
- Araguaia Roncador Tur1,9 χλμ.
- Πάρκο Salome J Rodregues1,4 χλμ.
- Praca dos Garimpeiros1,9 χλμ.
- Fonte1,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπάρα Ντο Γκάρσας19 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Καθιστικό
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Kuawit Hotel;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Kuawit Hotel μέχρι το κέντρο της πόλης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Kuawit Hotel;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Kuawit Hotel αποτελεί 23$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Kuawit Hotel;
Τo Kuawit Hotel προσφέρει Οικονομικό δωμάτιο και Απλό δωμάτιο.